Udostępnienie możliwości realizowania zakładów sportowych w rzeczywistości wirtualnej to najnowsza propozycja Totolotka, będąca odpowiedzią na potrzebę nowoczesnej, sprawnej i atrakcyjnej rozrywki bukmacherskiej. Z czego wynika zainteresowanie podobnymi rozgrywkami oraz jakie szanse na sukces ma ta alternatywa dla realnych zakładów sportowych? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule.

Wirtualny sport w Totolotku – skąd pomysł na wirtualizację rozgrywek?

W aktualnej rzeczywistości naturalne wydaje się dążenie do nowoczesności i korzystanie z aktualnych osiągnięć dorobku technologicznego. Wobec tego, równie oczywista staje się realizacja zamierzeń Totolotka, w efekcie której gracze zyskują sposobność do udziału w rozgrywkach online. Podobna możliwość dostępna jest od wielu lat w krajach zagranicznych, gdzie cieszy się sporą popularnością – z tego powodu jej rokowania w naszym kraju również wydają się bardzo korzystne.

Niezaprzeczalnymi zaletami wirtualnych rozgrywek sportowych są przede wszystkim wygoda uczestnictwa w grze, ogólna dostępność zakładów oraz krótszy czas trwania poszczególnych sezonów.

Przebieg rozgrywek sportowych w wirtualnej rzeczywistości

Symulacje wydarzeń sportowych, odbywające się w przestrzeni internetowej to zaskakująca możliwość udziału w powszechnie znanej i cenionej rozrywce. Baza rozmaitych dyscyplin sportowych jest stale rozbudowywana, w celu zapewnienia każdemu potencjalnemu graczowi możliwości kupowania zakładów na preferowany sport. Aktualnie dostępne są rozgrywki drużyn piłkarskich, wyścigi konne oraz gonitwy psów. Warto wspomnieć, że Totolotek pracuje nad wprowadzeniem wirtualnych rozgrywek tenisowych oraz zawodów w koszykówce. Wydaje się więc, że każdy będzie miał możliwość odnaleźć alternatywę zgodną z jego preferencjami.

Drużyny sportowe, których rozgrywki można podziwiać, przewidując potencjalny wynik to aktualnie wirtualne twory – zawodnicy zostali zaprojektowani z uwzględnieniem wszystkich, istotnych właściwości i cech charakterystycznych, dzięki czemu kreowane symulacje są wyjątkowo rzeczywiste oraz nawiązują do rozgrywek w realnym świecie sportu. Dzięki maksymalizacji danych, gracze mają sposobność dokonywania skomplikowanych analiz, dążąc do określenia rezultatu meczu – realizm wirtualnych rozgrywek sprzyja ich popularności i zachęca do udziału w szacowaniu wyników.

Istotną informacją okazuje się także spora ilość rozgrywek w wirtualnej rzeczywistości – co kilka minut dostępne są bowiem kolejne, nowe mecze lub wyścigi. Ponad sto tysięcy symulowanych wydarzeń sportowych w piłce nożnej, z których każdy generuje około pięciuset wariantów potencjalnego rezultatu. Te statystyki wydają się klarownie ukazywać, że wirtualny sport w Totolotku to atrakcyjna propozycja dla graczy.

Symulacje meczów i wyścigów – zagadnienia praktyczne

Wobec niezaprzeczalnej atrakcyjności wirtualnych rozgrywek piłkarskich oraz gonitw koni i psów, warto zastanowić się nad praktycznymi aspektami udziału w zakładach. Piłkarskie zawody kreowane są przez specjalnie zaprojektowaną ekstraligę, w skład której wchodzi szesnaście drużyn – ich personalizacja dokonana została z dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego realizm rozgrywek plasuje się na najwyższym poziomie.

Każdy klub posiada własne barwy, a zawodnicy cechują się unikalnymi umiejętnościami i cechami, wpływającymi na jakość meczu i umożliwiającymi dokonywanie szacunków. Sezony w wirtualnej lidze następują po sobie w sposób ciągły, a każdy z nich trwa sto czterdzieści jeden minut. Długość każdego meczu to trzy minuty i dziesięć sekund.
Gonitwy konne obejmują około stu koni wyścigowych, cechujących się wysokim stopniem unikalności. Konie ścigają się na czterech torach oraz trzech różnych dystansach. Każdy dzień wyścigowy trwa nieco ponad pół godziny, zawierając dziewięć gonitw, z których każda trwa nie więcej niż pięć minut.

Podobne statystyki odnoszą się do wyścigów psów – w tym wypadku graczom również udostępniono cztery tory i trzy dystanse gonitw, w których udział bierze kilkadziesiąt ras psów. Czas trwania jednej gonitwy to około cztery minuty.

Dlaczego warto spróbować wirtualnej rozgrywki sportowej w Totolotku?

Z pewnością jednym z powodów zaangażowania graczy w zakłady bukmacherskie o charakterze wirtualnym jest ciekawość – nowoczesne i atrakcyjnie przedstawiane rozgrywki okazują się interesującym pomysłem. Nie bez znaczenia pozostaje estetyka wdrażanych projektów, gdyż graficzne aspekty rozgrywek zachowują najwyższy poziom wizualny. Płynność przebiegu kolejnych zawodów, realizm wykonania postaci oraz dostępność częstych i szybko odbywających się meczów czy wyścigów to czynniki znacznie zachęcające do wypróbowania nowej propozycji Totolotka.

Warto zaznaczyć, że do uruchomienia wirtualnych rozgrywek wykorzystano oprogramowanie firmy Sportradar AG „Betradar” – certyfikowane i profesjonalne, zostało zintegrowane z platformą do realizacji zakładów. Dzięki tej korelacji, gracze zyskują nowoczesne możliwości uskuteczniania swoich sportowych i hazardowych pasji.


Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis Legalny.com.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu GolfNews.pl godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Golf News są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
  Scroll Up